Z łódzką archikatedrą współpracuje dwóch organistów: Jakub Garbacz i Dawid Długosz. Obaj są absolwentami klasy organów Akademii Muzycznej w Łodzi i posiadają wieloletnią praktykę zawodową. Ich umiejętności wraz z najwyższej klasy katedralnymi organami, są gwarancją jakości i artystycznego poziomu.

 

 

garbacz

Jakub Garbacz - pierwszy organista archikatedry, absolwent klasy organów prof. Mirosława Pietkiewicza w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz studiów podyplomowych w zakresie realizacji dźwięku. Prowadzi aktywną działalność artystyczną, koncertuje w kraju i za granicą, wystąpił na większości polskich festiwali organowych. Pracuje także w charakterze menadżera sztuki, organizując cykle koncertowe, m.in. w łódzkiej archikatedrze. Prowadzi studio nagrań muzyki klasycznej i wydawnictwo płytowe "Ars Sonora".

 

 

 

 

dlugosz

Dawid Długosz - II organista archikatedry, absolwent klasy organów prof. Piotra Grajtera w Akademii Muzycznej w Łodzi. Koncertujący organista, nauczyciel klasy organów w Archidiecezjalnym Studium Muzyki Kościelnej w Łodzi.

 

 

Kontakt: tel. (+48) 696 142 812

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.